Volejte: 723 830 513 nebo pište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Speciální nabídka technického zajištění pro váš maturitní ples

Hledáte pro svůj maturitní ples Ozvučení, Osvětlení či dokonce kompletní zajištění plesu včetně kapely?

Pak má pro vás KS audio speciální nábídku za sníženou cenu pro studenty a školy

Podívejte se jak by mohl vypadat i váš maturitní ples

 

 

Naše služby:

  • ozvučení kulturních a společenských akcí
  • specializace na malé a středně velké hudební akce
  • zvučení soukromé i firemní akce
  • profesionální fotografie
  • kompletní zařízení vaší akce od A do Z

Novinky v KS audio

Nová spolupráce KS audio s kapelou Anacreon

Už pěknou dobu jsme se s vámi nepodělili o novinky a tak bychom vám jednu rádi představili. Kdo sleduje náš facebook už tuší, že od března letošního roku spolupracujeme s mladou nadějnou kapelou Anacreon. Ta hraje převážně melodický metal a přizvala si nás původně jako zvukařský záskok na jarní dvojturné kapely Arakain, kde v rámci unpludged koncertů vystupovala jako předkapela. Z původně dohodnutých tří koncertů se nakonec stalo dvanáct a kromě zvuku jsme pro Anacreon dělali i světla. Úžasnou atmosféru tour můžete zhodnotit v novém klipu k písničce Příběh z připravovaného třetího alba. Tu kapela vydala na konci září a obsahuje jak záběry z natáčení písničky tak z právě zmiňované tour.

U spolupráce v rámci této koncertní šňůry ale nezůstalo a tak jsme se s kapelou v létě vydali hned na několik akcí, festivalů, motosrazů a především do Vizovic na Masters of Rock. Na úspěšnou letní sezónu pak navázal další koncert s Arakainem, tentokrát v Pardubicích. Kdo by chtěl vidět jak naše spolupráce šlape, může se přijet podívat 14.10. do Žďáru nad Sázavou, kde od 20h vystoupí Anacreon společně s Menhir a Arakain ve zdejším kulturním domě. 

Jste zde: Ozvučení a osvětlení Novinky Nová spolupráce KS audio s kapelou Anacreon

Kontakty

Zeptejte se nás na cokoliv.

Tel: (+420) 723 830 513
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Website: www.ks-audio.cz

Připojte se knám